Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 2021 yılbaşı etkinliği

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege‘in yayınlanmasının üzerinden 5 yıl geçti ve Ubisoft her yıl olduğu gibi bu yıl da bir yılbaşı etkinliği düzenleyerek oyunculara yılbaşı temalı hediyeler dağıtıyor.

Legacy Arcade modu nasıl oynanacak?

Bu Arcade oyun modunu Sledge, Ash, Thatcher, Twitch gibi 20 ana karakterden bir ile oynayacaksınız ve bu karakterler oyunun ilk yılındaki hareketlerini ve özelliklerini yansıtacaklar. Karakterler halihazırda olan kabiliyetlerini koruyacak fakat oyuna sonradan eklenen mayın, alan etkili bomba gibi teçhizatlar kullanılamayacak. Ash, Bandit ve Jager oyunun ilk yılındaki gibi 2.5x (ACOG) dürbünlerini tekrar kullanabilecek. Aynı zamanda tek istisna olarak göze çarpan, kurulabilir kalkanlar şimdiki haliyle kullanılabilecek.

Bu mod Standart Kurallardaki Bomba Kurma düzeniyle oynanacak ve her raunt sonunda saldıran ve savunan takımlar yer değiştirecek. Hereford Üssü, Ev ve Uçak haritalarının ilk yayınlanan halini tekrar keşfedebileceksiniz.

Rainbow Six Siege

Legacy Arcade modu hediyeleri

Legacy Arcade modunu oynayan oyuncular noel temalı bir silah kaplaması ve noel baba silah uğurluğu kazanacak. Aynı zamanda bir operatör hediye edilecek. Tüm operatörlere sahip olan oyunculara ise Elf Ash kaplaması hediye edilecek ve bu kaplama hiçbir zaman satışa sunulmayacak. Ayrıca yılbaşına özel indirimlere de mağazadan ulaşabilirsiniz. Son olarak eklemek gerekirse yılbaşına özel Ubisoft ve Laced Records işbirliğiyle bir müzik albümü de oluşturuluyor ve şimdiden ön sipariş verilebiliyor.

Rainbow Six Siege

Legacy Arcade isimli yılbaşı modu 17 Aralık 2020’den 5 Ocak 2021’e kadar oynanabilecek.

Rainbow Six Siege Legacy Arcade

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununu PC’den oynayanlar için paylaştığımız sistem gereksinimlerine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Kaynak: Ubisoft

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir