PUBG Sezon 10 geliyor

PUBG Sezon 10

PUBG’nin 10. sezonun çıkış tarihi duyuruldu. Yeni sezonda oyuncular “Haven” isimli yeni savaş alanında oyun deneyimlerini geliştirebilecekler. PUBG Sezon 10, 16 Aralık 2020 tarihinde PC’lerde ve ardından 17 Aralık 2020‘de konsollarda yayınlanacak.

Yeni harita “Haven” görünüşe göre PUBG’nin tarihindeki en yoğun savaş alanı olacak. Haven ile ilk kez 1×1 harita ile tanışacak olan PUBG oyuncuları, birçok savaş olanağı ile dolu bu sanayi adasına 32 oyuncu ile katılacak. Karbon Çelik Kuruluşu, Kömür Havzaları, Sanayi Bölgesi ve Yerleşim Bölgesi gibi farklı birkaç alan içeren yeni haritada oyuncular birbirleriyle savaşırken “Pillar” olarak bilinen yeni bir düşman grubu ile de aynı anda savaşmaları gerekecek. PUBG 10. Sezon ile birlikte oyuncuların saklanma, düşmanların yerini tespit etme ve hayatta kalmasını gerektiren birkaç yeni mekaniğin de gelmesi bekleniyor.

PUBG Sezon 10 ile gelecek yenilikler

Pillar askerleri: Savaş alanına yeni bir düşman daha ekleniyor. Yapay zeka Pillar askerleri haritadaki yüksek seviye ganimet zulalarını korumakla görevliler. Pillar muhafızlarını ve daha tehlikeli olan Pillar komutanlarını ortadan kaldırabilen oyunculuar, karşılığında güçlü teçhizatlarla ödüllendirilecekler.

Pillar taktiksel kamyonları: Pillar askerleri Haven sokaklarının hakimi olmak için kendi kamyonlarını da getirdiler. Bu kamyonlar güçlü silahlarla donatılmış ve yüksek güçlü zırhlara sahiptir.

Pillar gözcü helikopteri: Pillar askerlerinden ve kamyonlarından kurtulabilen oyuncular gözcü helikopterlerinden de kurtulmak için büyük çaba harcamalılar. Gözcü helikopterinin spot ışığına yakalananların konumları Pillar destek kuvvetlerine bildirilecek.

Acil durum paraşütü: Düşmanlarınızdan ve Pillar askerlerinden kaçarken Haven’da bulunan yüksek binalardan atlayabilir ve acil durum paraşütünüzü manuel olarak konuşlandırabilirsiniz.

Survivor Pass: Breakthrough, Haven’daki acımasız sokaklarda Pillar askerleri ve diğer düşmanlara karşı kullanabileceğiniz birçok donanım sizleri bekliyor. Pillar güçlerinden esinlenerek oluşturulan yeni görünümler de bunlara dahil. Breakthrough’un yaklaşık 3 ay sürmesi bekleniyor.

Oyunu bilgisayardan oynayanlar için paylaştığımız PUBG sistem gereksinimleri ve donanım olarak düşük bilgisayarlar için geliştirilen versiyonu için PUBG Lite sistem gereksinimleri yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir