PUBG Mobile Sezon 17 çıkış tarihi ne zaman?

PUBG Mobile Sezon 17 çıkış tarihi ne zaman

PUBG Mobile, battle royale kategorisinde en çok tercih edilen oyun olarak göze çarpıyor. PC ve konsollarda da birçok rakibini geride bırakan oyun, mobil platformlarda neredeyse rakip tanımıyor. Geçtiğimiz yıl içinde yapılan bir açıklamaya göre 600 milyonun üzerinde indirme sayısına ulaşan PUBG Mobile, bu alanda rekorun sahibi. Tüm dünyada insanların evlerine kapanmasına sebep olan koronavirüsün de etkisiyle, insanların zaman geçirmek için en çok tercih ettiği oyunlardan biri olan PUBG Mobile, günlük 50 milyonun üzerinde aktif oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Bu yazımızda “PUBG Mobile 17. Sezon ne zaman çıkacak?”,“Yeni sezon çıkış tarihi ne zaman?”,“Sezon 17 ne zaman başlayacak?” ve “17. Sezon ne zaman gelecek?” sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

PUBG Mobile Sezon 17 ne zaman çıkacak

PUBG Mobile Sezon 17 ne zaman çıkacak?

Yukarıda belirttiğimiz tüm istatistikleri göz önünde bulundurarak, milyonlarca oyuncunun büyük bir heyecanla PUBG Mobile’ın yeni sezonunu beklediğini söylemek abartı olmayacaktır. Daha önce de sizlerle paylaştığımız bir yazıda yeni sezon tahminlerini aktarmıştık. O yazıya göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. PUBG Mobile sezonları ortalama olarak 2 ay kadar sürüyor. 17 Kasım 2020‘de başlayan 16. Sezon oyunda da belirtildiği gibi 17 Ocak 2021‘de son bulacak. Ardından bir gün boyunca Royale Pass bölümü kapalı kalacak ve daha sonra 17. Sezonun başlaması bekleniyor. Yani ortalama bir tarih vermek gerekirse PUBG Mobile 17. Sezon 17 – 19 Ocak 2021 tarihlerinde çıkacaktır diyebiliriz.

Heyecanla beklenen yeni sezonda, diğer tüm sezonlarda da olduğu gibi birçok yeniliğin geleceği kesin fakat bu konuda net konuşmak için henüz erken. Sizler de buraya tıklayarak PUBG Mobile’ın resmi sitesini takip edebilirsiniz. Ancak internette dolaşan bazı videolarda oyuna gelebilecek yeniliklerin sızdırıldığı konuşuluyor. Bu videolardan bazılarında yer alan bilgilere göre, gelebilecek yeniliklerden bazılarını aşağıda sıralıyoruz.

PUBG Mobile 17. Sezon ne zaman

PUBG Mobile Sezon 17 RP ödülleri

  • M416 için elmas katmanlı görünüm
  • Galaksi temalı paraşüt
  • Galaksi anahtarlık (silah süsü)
  • Altın seviye bir kıyafet
  • Kardan adam görünümlü el bombası
  • Galaksi temalı yeni bir araç görünümü
  • Galaksi temalı yeni bir uçak görünümü

Daha önce de söylediğimiz gibi bu bilgileri internette rastladığımız videolardan derledik. Yeni sezon resmi açıklaması yapılmadan net birşey söylemek doğru olmayacaktır. Aynı zamanda aşağıdaki videodan sizler de sızdırılan bazı bilgileri görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir