PUBG Mobile 17. Sezon ne zaman başlayacak?

PUBG Mobile 17. Sezon

Her sezonu merakla beklenen PUBG Mobile’ın 17. Sezonu da öncekiler gibi heyecanla bekleniyor. Metro Royale temasıyla yepyeni korkunç ve heyecan verici etkinliklere sahne olan PUBG Mobile’ın yeni sezonunda da aynı performans bekleniyor. Tüm PUBG oyuncularının merak ettiği soru PUBG Mobile Sezon 17 ne zaman gelecek? PUBG Mobile yeni sezon ne zaman çıkacak?

PUBG Mobile 17. Sezon ne zaman başlayacak?

Yeni sezonun başlama tarihi resmi olarak açıklanmadı fakat oyunu geliştiren şirkete yakın kaynaklardan alınan bilgiler ve tahminlere göre 17. sezonun 19 Ocak 2021 tarihinde başlaması bekleniyor. PUBG Mobile’ın önceki sezonlarının arasında aşağı yukarı 2 aylık bir sürenin geçtiği de baz alınırsa bu tahminlerin doğru olma ihtimali yüksek.

PUBG Mobile 17. sezon ne zaman çıkacak

17. Sezon’da gelmesi beklenen yenilikler

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi resmi bir açıklama olmamasından dolayı verdiğimiz bilgiler tahmin üzerinedir. Yeni sezonun teması da henüz açıklanmış değil. Fakat galaksi, uzay ve kış ağırlıklı bir tema olması bekleniyor. Aynı zamanda yukarıdaki resimde bulunan öğelerin sızdırıldığı ve yeni sezonda geleceği söyleniyor. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, yeni sezonda beklenenler;

  • Turkuaz ve yeşil tonlarının ağırlıklı olduğu yeni silah skinleri,
  • Kırmızı, mavi ve sarı renkli yeni silah skinleri,
  • Galaksi temalı paraşüt ve anahtarlıklar,
  • Galaksi temalı yeni bir sportif sezon kıyafeti,
  • Patlayınca kar yağdıran yepyeni bir bomba,
  • Turkuaz renkli olması beklenen yeni bir tava,
  • Dacia araç için klasik retro görünüm,
  • Yeni bir araç,
  • Yeni bir karakter

Yeni sezonda oyuncularla buluşturulması beklenen yeniliklerden bazılarının yukarıda sıralananlar gibi olması bekleniyor. Tabi ki yeni sezonda tam olarak hangi yeniliklerin geleceğini öğrenebilmek için resmi açıklamanın yapılmasını beklemek gerekiyor.

PUBG Mobile 17. Sezon ne zaman gelecek?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 16. Sezon Royale Pass 17 Ocak 2021’de son bulacak ve ardından Royale Pass 24 saatliğine kapatılacak. Daha sonra 19 Ocak 2021‘de 17. Sezon Royale Pass‘in başlaması bekleniyor. Oyuncular 600 UC karşılığında Royale Pass, 1800 UC karşılığında Elite Pass satın alabilecek ve yeni Royale Pass ile verilecek tüm ödüllere sahip olabilecekler. Ayrıca Elite Pass Plus için 2 farklı ücretli versiyon da bulunuyor, bunların da satışta olması bekleniyor. Tabi ki her sezon olduğu gibi bu sezon da oyuncuların rütbeleri sıfırlanacak ve yeni rütbe ve Royale Pass ödüllerini kazanmak için yeni savaşlara katılmak gerekecek.

PUBG Mobile 17. Sezon Royale Pass ödülleri

Youtube’da yayınlanan bazı videolarda yeni sezonda verilecek Royale Pass ödüllerinin sızdırıldığı bildiriliyor. Fakat bu videolardaki içeriklerin ne derece doğru olduğunu görmek için yeni sezonun başlamasını beklemek gerekiyor. Yine de  bu videolardan birini aşağıda sizler için paylaşıyoruz.

“PUBG Mobile 17. Sezon ne zaman başlayacak?” yorumları

  1. PUBG Mobile’ın yeni sezonunun bir an önce çıkmasını bekliyoruz! PUBG Mobile 17. Sezon RP ödülleri için de detaylı bilgilendirme yapar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir