Overwatch 4 Ocak 2021’e kadar ücretsiz oynanabilecek!

Overwatch

Blizzard, 21 Aralık 2020 ve 4 Ocak 2021 tarihleri arasında Overwatch deneme sürümünü ücretsiz olarak sunmaya başladı. Oyunda bulunan 32 karakterin tamamını deneyebilir, oyundaki 28 farklı haritayı keşfedebilirsiniz. Overwatch oyunundaki Hızlı Oyun, Özel Oyun ve Arcade modları dahil herşeyi deneyimleme şansına sahipsiniz.

Blizzard her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıl indirimleri ve hediyeleri dağıtmaya devam ediyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi oyunun tam versiyonunu 4 Ocak 2021 tarihine kadar PC, Xbox One, PlayStation 4 konsollarında veya Nintendo Switch üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunun deneme sürümünü oynayan oyuncular seviye atlayabilir, ganimet kutuları kazanabilir ve kahramanların özelliklerini kişiselleştirebilirler. Oyunu sevenler ve satın almak isteyenler tüm verilerini koruyarak oyuna devam edebilirler.

Overwatch

Overwatch yılbaşı indirimleri

Tüm bunların yanında Overwatch 4 Ocak 2021 tarihine kadar %50’ye varan indirimler yer alıyor. Normal fiyatı 39.99$ olan Legendary Edition 19.99$ ve normal fiyatı 19.99$ olan Standard Edition ise 14.99$ fiyatıyla indirimde olacak. Aynı zamanda oyun içinde yılbaşına özel Winter Wonderland Loot hediye kutuları da özel fiyatlarla satışta olacak.

Neredeyse diğer tüm oyunlarda da olduğu gibi, Overwatch oyuncularının da kaçırmaması gereken yılbaşı indirimlerini sizler için sıraladık. Buraya tıklayarak battle resmi sitesine gidip tüm detayları öğrenebilirsiniz. Satın almasanız bile oyunun tam deneme sürümünün keyfini çıkarabilirsiniz. 4 Ocak 2021’e kadar zamanınız var. Şimdiden iyi eğlenceler!

Oyunu satın almak isteyenler, satın almadan önce Overwatch sistem gereksinimleri yazımıza göz atabilir ve gerekli bilgileri öğrenebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir