Microsoft Flight Simulator 2020’de eş zamanlı kar yağışı

Microsoft Flight Simulator 2020 kar yağışı

Microsoft Flight Simulator, alanında rakipsiz ve gerçekçi çözümleriyle kendisinden baya bahsettirmişti. Zaten eş zamanlı olarak hava durumu entegrasyonu özellliği barındıran oyun, bu sefer de gerçek zamanlı kar yağışlarını bünyesine katacak. Anlık olarak kar yağışlarını ve bu yağışlara bağlı olarak coğrafi yüzeyler üzerinde meydana gelecek karlanma ve donma görselleri en gerçekçi şekilde oyunculara sunulacak. Mesela bulunduğunuz şehirde meydana gelecek bir kar yağışıyla Flight Simulator 2020’de de aynı yağışı görüntüleyebilecek ve uydu üzerinden elde edilecek görüntülerle olabildiğince gerçekçi bir görsellemeyle gözlerinize ziyafet sunulacak.

Microsoft Flight Simulator 2020 kar yağışı güncelleme özellikleri

Gelecek bu özelliğin tam olarak önemini anlamak ise oyunun felsefesini kavramakla mümkün. Biliyoruz ki Microsoft Flight Simulator 2020’nin en önem verdiği yanı oyunun gerçekçilik prensibiyle oluşturulması olarak özetlenebilir. Bing üzerinden elde edilen datalarla gerçek bir haritalanmanın yapılması, yapay zekalar sayesinde havaalanlarının olabildiğince başarılı bir şekilde oluşturulması ve 40 adet havaalanının özel bir şekilde tasarlanması ise bu yaklaşımın en temel özelliklerinden bazıları olarak sayılabilir.

Microsoft Flight Simulator 2020 snow

Karlı dağlar, buza kesmiş göller arasında uçuş yapma şansını size sağlayacak olan bu gelişme ile oyunun gerçekçiliği boyut atlayacak. Üstelik gelen güncellemelerle beraber başka özellikler de eklenmekte. Özel olarak eklenmiş kimi havaalanları ve bölgeler de önceki güncellemerle sağlanmıştı. Şu an en az şikayet ve yüksek memnuniyet oranıyla kullanıcı beğenisini kazanmış olan Microsoft Flight Simulator 2020 bu ve benzeri güncellemelerle oyunun güncelliği sağlanırsa gayet başarılı bir tablo ile sektör içindeki yerini ve değerini koruyacaktır. Microsoft Flight Simulator 2020’nin sistem gereksinimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Flight Simulator 2020 kar yağışı videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir