Forza Horizon 4 Super7 modu yayınlandı

Forza Horizon 4 Super7

Açık dünya yarış oyunu sevenlerin favori oyunlarından biri olan Forza Horizon 4 için yeni bir mod geliştirildi. “Super7” olarak adlandırılan bu yeni mod 8 Aralık 2020 tarihinde yayınlandı. Açıklanan yeniliklere bakılırsa oyunculur bu yeni modu çok sevecek.

Playground Games yeni Fable oyununa yoğunlaşmışken, görünüşe göre ekibin bir kısmı da Forza Horizon 4 için geliştirmelere devam etmekte. 2 Ekim 2018 tarihinde Microsoft tarafından yayınlanan Forza Horizon 4, yalnızca PC ve Xbox kullanıcıları için satışa sunuldu. Aradan geçen 2 yıldan fazla sürede birçok yenilik ve güncelleme yapıldı. Son güncellemeyle birlikte Super7 modu ücretsiz bir şekilde oyuncuların beğenisine sunuldu.

Forza Horizon 4 Super7

Geçtiğimiz gün Microsoft ve Playground Games tarafından yapılan açıklamalara göre, Forza Horizon 4 oyuncuları yeni Super7 modunu ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilecekler. Bu yeni modla birlikte oyuncuların hayal gücü ve yaratıcılıkları ön plana çıkacak, çünkü yeni modun getirdiği en büyük yenilik kendi parkurunuzu oluşturabilmek. Haritadaki herhangi bir yere istediğiniz gibi engeller ve rampalar kurabilecek, oyundaki tüm özellikleri ve dekorları kullanarak yeni parkurlar oluşturabileceksiniz.

Oluşturduğunuz parkurları diğer oyuncularla paylaşabilecek, aynı zamanda siz de başkalarının oluşturduğu parkurlarda yarışabileceksiniz. Super7 modunda, rastgele seçilmiş 7 parkurdan oluşan bir partiye katılıp, yarışlardaki görevleri tamamlamanız gerekecek. İsterseniz parkurları es geçebilirsiniz fakat tüm parkurları başarıyla bitirirseniz 1924 Austin Seven ve 1979 Triumph TR7 Roadster dahil birçok ödül kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Super7 modu içerisinde bir de arama seçeneği bulunuyor, buradan daha önce oynadığınız ve beğendiğiniz parkurları veya yeni parkurları bulabilirsiniz.

Forza Horizon 4 Super7 tanıtım videosu

Oyunu PC üzerinden oynayanlar için paylaştığımız Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri yazımıza göz atıp, gerekli bilgileri bulabilirsiniz. İyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir