Fortnite PS5 oyuncularına yepyeni bir deneyim sunmaya hazır

PlayStation 5 iddialı bir çıkış yaparak, üretilen tüm konsolları satmayı başardı ve yeni siparişlere yetişmeye çalışıyor. Bu başarıdaki önemli etkenlerden biri de oyun desteği. Yani destek verilecek oyunların fazla olması PlayStation 5’in başarısı için büyük bir avantaj olarak göze çarpıyor. Fortnite’da bu oyunlardan bir tanesi.

Fortnite’ın PS5 sürümü için bazı iyileştirmeler geliyor. Yeni nesil konsollarda RTX desteğini de getirecek olan oyun, bu gelişmeyle birlikte grafik açısından daha iyi bir performans sağlayacak. Oyun efektleri, grafikler ve animasyonların iyileştirilmesiyle birlikte zaten büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden oyun daha fazla ilgi görecek gibi görünüyor.

fortnite ps5

Aynı zamanda Fortnite uyumluluk programına dahil olarak eski oyuncularının yeni konsollara geçişlerinde kolaylık sağlayacak. Yani hali hazırda bir Fortnite oyuncusuysanız yeni konsollara geçişte önceki oyun içi satın alımlarınızı ve ögelerinizi kaybetmeden geçiş yapabileceksiniz. Ayrıca bilgisayar oyuncusu iseniz Fortnite sistem gereksinimleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir