Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator etkinlik

Euro Truck Simulator 2 - American Truck Simulator

SCS Software, “The Christmas Wise Giving Event” isimli ektinlikle, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyuncuları için hediyeler dağıtacak. Noel ve yılbaşı hediyeleri içeren bu etkinlik akıllıca görünüyor, Avrupalı ve Amerikalı kamyoncular “The Christmas Wise Giving” etkinliği ile diğer şehirlere hediyeler taşıyacak ve hedefe ulaşarak görev tamamlandığında, oyuncular da bazı hediyeler kazanacak.

Euro Truck Simulator 2 - American Truck Simulator

Topluluk odaklı bu etkinlikte, Noel Baba rolünü üstlenerek farklı şehirlere hediyeler dağıtılacak ve 15 teslimatı gerçekleştiren oyuncular “Winter Blast” isimli kış temalı araç boya işini kazanacaklar. Topluluk hediyelerini kazanmak için ise tüm üyelerin 350 kalp ve hediyeleri kazanması gerekiyor. SCS Software henüz tüm ödülleri açıklamasa da paylaşılan görüntülerde araç içine yerleştirilebilen “Marry Christmas” (Mutlu Noeller) yazılı bir kupa ve aracın yan koltuğunda bir hediye paketi göze çarpıyor. Şehirden çıkış yapan her 1000 teslimat için kalpler ve şehire gelen her 1000 teslimat için ise ödüller kazanılacak. Bu iki ana hedef ile tüm katılımcılar toplululuk hediyelerini kazanabilecek.

Açıkçası SCS Software bu etkinlik ile kamyoncuların kendilerini Noel hediyeleri dağıtarak en iyi teslimatçı gibi hissetmelerini sağlamayı amaçlıyor. Bununla birlikte oyuncuların oyunda daha fazla vakit geçirmelerini de sağlayacak gibi görünüyor. Noel baba rolünü üstlenen oyuncuların tek eksiği Noel Baba kostümü.

“Christmas Wise Giving” etkinliği 17 Aralık 2020‘den, 17 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir