ETS 2 ürün anahtarı etkinleştirme nasıl yapılır?

ETS 2 ürün anahtarı etkinleştirme

Euro Truck Simulator 2, en çok tercih edilen kamyon simülasyon oyunudur. Oyunda şehirler arası veya uluslararası yük taşımacılığı yapabilir, Avrupa’nın birçok ülkesini keşfedebilirsiniz. Başta İngiltere, Almanya, İtalya veya Hollanda gibi ülkelerin ardından oyuna gelen güncellemelerle yeni haritalar eklendi. Türkiye’de oyuna sonradan eklenmiş ve Türkiye’nin Avrupa Yakası’nda kalan İstanbul, Edirne ve Tekirdağ’da oyunda yerini almıştır. Aynı zamanda oyuna Türkçe dil seçeneği de eklenerek, Türkiye’de bulunan büyük hayran kitlesi de unutulmamıştır.

ETS 2, yayınlandığı günden itibaren birçok oyuncu tarafından favori oyunlar listesine eklenmeyi başaran nadir oyunlardandır. Çıkış yapmasının üzerinden 8 yıl gibi bir süre geçmesine rağmen hala birçok oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor, birçok streamer ETS 2 canlı yayınları yapıyor. Bu kadar tercih edilmesinin farkında olan oyunun yapımcısı SCS Software, oyuncuların daha fazla keyif alması ve oyunda daha fazla vakit geçirmesi için sürekli yenilik ve güncellemeler getirmeye devam ediyor.

SCS Software, geçtiğimiz günlerde Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyuncuları için düzenlenen yılbaşı etkinliğini duyurdu. Bu etkinlik hakkındaki tüm detayları öğrenmek için buraya tıklayabilir, yazımıza göz atabilirsiniz.

ETS 2 ürün anahtarı etkinleştirme

ETS 2 ürün anahtarı etkinleştirme

ETS 2‘nin deneme sürümünü indirip oynayan oyuncuların süresi bitince oyunun ürün anahtarını girerek etkinleştirmek gerekiyor. ETS 2 ürün anahtarı için oyunu satın almanızı tavsiye ediyoruz. Steam Kış İndirimleri süresince oyunu yalnızca 9,75TL gibi düşük bir rakama satın alabilir ve gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. Steam Kış İndirimlerinin 5 Ocak 2021‘e kadar devam ettiğini de belirtmeden geçmeyelim. Aynı zamanda ürün anahtarını internetten arama yaparak bulabilmek de mümkün fakat bunun çok sağlıklı bir yöntem olmadığını belirtmek gerekir. Ürün anahtarını elde ettikten sonra basit birkaç adımla oyunu aktifleştirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 ürün anahtarı etkinleştirirken yapılması gerekenler

  • Oyuna girdikten sonra oyunun deneme sürümünün sona erdiğini bildiren uyarı mesajı ile karşılaşacaksınız.
  • Aynı sayfada altta bulunan “Oyunu Etkinleştir” butonuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkan etkinleştirme sayfasında oyunun dil ayarlarını yapın.
  • Alt taraftaki kutucuklara ürün anahtarını yazın.
  • “Oyunu etkinleştir” butonuna tıklayın.
  • Son olarak “Oyuna devam et” butonuna tıklayarak ETS 2’nin keyfini çıkarabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleri için paylaştğımız yazımıza da göz atarak, gerekli özellikleri öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir