Epic Games’in 14 – 21 Ocak haftası ücretsiz oyunu

Ücretsiz olarak sunduğu oyunlarla dikkat çeken Epic Games Store 14 ile 21 Ocak arasında yayınlayacağı ücretsiz oyunları paylaştı. Her hafta oyunculara farklı oyunları ücretsiz olarak sunan şirket her geçen gün daha da artan kullanıcı sayısıyla başarılı bir ilerleme içerisinde. Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu yazının devamında. Bu arada Epic Games’in tam olarak ne olduğunu, nasıl çalıştığını  ve nasıl indirileceğini öğrenmek için daha önce paylaştığımız yazıya buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition

Epic Games Store tarafından yapılan açıklamaya göre sistemde ücretsiz olarak yayınlanacak olan oyun EA Games tarafından yayınlanan Star Wars Battlefront II: Celebration Edition olacak. Bahsi geçen oyun 14 Ocak saat 19:00 itibariyle indirilebilir durumda olacak. Epic Games’de de üyelikleri olan kullanıcılar bu oyunlara herhangi bir ücret ödemeden, ücetsiz bir şekilde oynayabilecek ve üyelikleri devam ettiği sürece oyunları kütüphanelerinde barındırabilecekler. Bu ve haftalık olarak yayınlanacak olan diğer ücretsiz oyunları oynamak ve kütüphanenize eklemek istiyorsanız epicgames.com sitesi ziyaret edip, ardından üyelik başvursunu sağladıktan sonra bu oyunların tadını çıkarabilirsiniz. Sonra da hem Epic Games Store’da yayınlanan diğer oyunları PC ve Mac’inize indiribelirsiniz. Kampanyalı oyunları uygun fiyatlarla edinebilir ve de bahsettiğimiz ücretsiz oyunları deneyimleyebilirsiniz.

Eğer siz de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız Epic Games’e üye olabilir ve haftalık olarak sunulan ücretsiz oyunlardan faydalanabilirsiniz. Özellikle de oyun fiyatlarının pahalılığından şikayetçiyseniz bu fırsatlar sizin için iyi bir avantaj sayılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir