En popüler 10 Xbox Game Pass oyunu

Xbox Game Pass oyuncularının en çok tercih ettiği oyunları sizler için derledik. Oyunlar hakkında kısa bilgilerin de yer aldığı yazımızda, sırasıyla en popüler oyunlara buyrun beraber bakalım.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen oyunda tüm galaksiyi kaplayan bir macera sizleri bekliyor. Hikaye odaklı tek kişilik bu oyunda serinin önceki oyunlarından biri olan Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith’te meydana gelen olayların ardından Order 66’nın saldırılarından zar zor kurtulan Jedi Padawan rolüne bürünüyorsunuz. Jedi Order’ı yeniden kurabilmek için parçalanmış geçmişinizi bir araya getirmeli, yeni ve güçlü Force yetenekleri öğrenmelisiniz ve tabi ki ikonik ışın kılıcını bir sanatçı gibi kullanmayı da. Aynı zamanda tüm bunları yaparken, hayatta kalmak için düşman Inquisitor askerlerinin her zaman bir adım önünde olmalısınız.

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition

En çok tercih edilen oyunlar arasında Star Wars serisinin bir başka oyunu olan Star Wars Battlefront II: Celebration Edition’da yer alıyor. Bu oyun için Star Wars savaş hayallerinizi gerçekleştirmenin en gelişmiş yolu diyebiliriz. Serinin bu oyununda Star Wars Battlefront II ve Star Wars: The Rise of Skywalker filminden esinlenilmiştir. 30 yılı aşkın bir süreye yayılan Star Wars: Return of the Jedi ve Star Wars: The Force Awakens arasında bir köprü niteliği taşıyan bu oyunda imparatorluk özel kuvvetlerinde yer alan bir Inferno Squad komutanı olan Iden Versio’yu yönlendiriyor olacaksınız.

Tetris Effect: Connected

Tetris Effect: Connected

Resonair ve Monstars tarafından geliştirilmiş ve Enhance Games tarafından yayınlanmış bu oyunda arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayabilirsiniz. Oyunun yeni özellikleri kooperatif ve rekabetçi çok oyunculu olmasıdır.

EA Sports UFC 3

EA Sports UFC 3

EA Canada tarafından geliştirilmiş ve EA Sports tarafından yayınlanmıştır. Karma dövüş sanatları oyunu olan UFC 3 ile birlikte McGregor oyunun resmi kapak dövüşçüsü olarak geri dönüş yapmıştır. Serinin önceki oyunlarına benzer özellikler taşıyan oyunda “GOAT” kariyer moduyla birlikte hayran kazanabilir, yeni sözleşmeler yaparak daha fazla para kazanabilir ve oyun içi sosyal medya sistemiyle diğer UFC sporcularıyla rekabeti kızıştırabilirsiniz.

Planet Coaster: Konsol Sürümü

Planet Coaster: Konsol Sürümü

Hayalini kurduğunuz eğlence treni parkını oluşturabilmek için eşsiz ayrıntılarla birlikte tüm dünyayı şaşırtabilir ve aynı zamanda eğlendirebilirsiniz. Oyunda 700’den fazla hazır nesneyi kullanabilir, planlardan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda tüm parçaları ayrıntılı bir şekilde sıfırdan inşa etme veya değiştirme araçlarını kullanabilirsiniz.

Battlefield 1

Battlefield 1

Fransa’da bir şehrin dar sokaklarında, İtalyan Apleri’nde veya Arabistan çöllerinde kıyasıya mücadeleyle geçen savaşlara tanık olabilirsiniz. Topyekün savaş halini Battlefield 1 ile deneyimleyebilir veya 64 kişinin katılabileceği çok oyunculu savaşlara katılabilirsiniz.

Battlefield 4

Battlefield 4

Battlefield 4 İsveç’te bulunan EA Digital Illusions CE tarafından geliştirilmiş ve EA Sports tarafından 2013 yılında yayınlanmıştır. Oyunun özellikle çevrim içi modu ve grafikleri neredeyse tüm oyuncular ve eleştirmenler tarafından beğenilmiştir. Fakat hikaye modu bazı hatalarından ve kısa olmasından dolayı eleştirilere maruz kalmıştır.

Battlefield V

Battlefield V

İkinci Dünya Savaşı’nın daha önce benzerine rastlanmamış betimlemesiyle adeta özüne dönen Battlefield V ile insanlık tarihinin en büyük savaşına tanıklık edebilirsiniz. Firestorm adında Battlefield için yeniden tasarlanan bir Battle Royal modu da bulunan oyunun önceki serilerinde de yer alan çevrim içi modu, bu oyunla birlikte daha da geliştirilmiştir. Battlefield klasiklerinden olan Conquest modunu oynayabilir, arkadaşlarınızla manga kurabilirsiniz.

Madden NFL 20

Madden NFL 20

Madden NFL 20 bir Amerikan Futbolu oyunudur. EA Tiburon tarafından geliştirilmiş ve EA Sports tarafından yayınlanmıştır. College Football National Championship eleme maçlarını oynamak ve NFL Combine ile NFL Draft’ta parlayan bir yıldız olmak için size ait College Quarterback’inizi oluşturabilirsiniz. Yenilenen ve kişiselleştirilebilir kariyer senaryo modu ile birlikte serinin yüzü olma fırsatından yararlanabilirsiniz.

EA Sports FIFA 20

EA Sports FIFA 20

Fifa 20, EA Vancouver tarafından geliştirilmiş ve EA Sports tarafından yayınlanmıştır. Herkesin bildiği gibi serinin birçok oyunu bulunmaktadır. Fifa 20 ile gelen yenilikler arasında VOLTA Football’da yer almaktadır. Bu mod, 11’e 11 oynanan maçlara alternatif olarak, küçük sahalarda 3’er, 4’er veya 5’er kişilik takımlarla oynanan bir sokak futboludur. Bununla birlikte Fifa 20’ye oyunu daha gerçekçi kılan yeni mekanikler eklenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir