CS:GO’nun yeni operasyonu yayınlandı: Broken Fang

CS:GO Broken Fang

CS:GO oyuncularının uzun zamandır beklediği yeni operasyon 4 Aralık 2020‘de  gelen güncellemeyle oyuna eklendi. Broken Fang olarak adlandırılan operasyon, CS:GO’nun önceki tüm operasyonları gibi ücretli olarak yayınlandı. Yeni güncellemenin dosya boyutu 2.2 GB olarak göze çarpıyor.

CS:GO Broken Fang

Broken Fang operasyonu Premier ve Retakes isimli iki yeni mod ile görücüye çıkıyor. Ayrıca operasyon paketinde yeni silah koleksiyonları, yeni görevler ve yeni haritalar da bulunuyor. 5’er kişilik takımlarla rekabetçi maçlara da imkan sağlıyor fakat bu kez yalnızca operasyon paketini satın alan oyuncularla birlikte oynanabiliyor. Oyun içindeki haftalık görevleri yeni gelen modlarla tamamlayabilir ve aynı zamanda size özel istatistiklerle oyun performansınızı takip edebilirsiniz.

Oyunda zaten bulunan modlar: Casual, Competitive, Danger Zone, Guardian ve yeni operasyonla gelen modlar: Premier ve Retakes ile verilen görevleri tamamlayıp yıldız kazanmanız gerekiyor. Kazanılan yıldızlarla yeni ajanlar, silah çantaları, silah koleksiyonları, çıkartmalar veya yamalar gibi ödüller arasından seçim yapabiliyorsunuz.

Yeni gelen güncellemeyle yeni operasyondan ziyade oyundaki gereksiz ve aşırı bulunan ayrıntılar kaldırıldı. Görsel efektlerin geliştirildiği ve düşük sistem özelliklerine sahip oyuncular için iyileştirilmeler yapıldığı da açıklanan bilgiler arasında. Tüm bunların etkisiyle oyuncuların daha yüksek fps yakalaması bekleniyor.

CS:GO Broken Fang fiyatı

Yeni operasyonun Türkiye fiyatı 127 TL olarak belirlenmiş ve mağazada satışta bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir